Umělé živé stěny

umělá živá stěnaKrásné, dokonalé a bez nutnosti další péče, takové jsou umělé živé stěny a vertikální zahrady. Jednou je jednoduše a rychle nainstalujete a dál se již nemusíte o nic starat. Jen se kocháte jejich pěkným realistickým vzhledem.

Ale nemyslete, není to vše. Umělá živá stěna vám bude radost i v jiných směrech. Nejen že vyjde levněji než při investování do živých rostlin, ale také nekvete, nepřitahuje hmyz, a nevyvolává alergické reakce. Z umělé zelené stěny nepadá listí, nikdy vám neuschne, neroste kam nechcete, netrpí nemocemi. Částečně vás ochrání před hlukem a téměř na 100% i před slunečním svitem.

Takže už jen stačí vybrat si z pestré nabídky umělohmotných dílců osázených umělými květinami na umělou zelenou stěnu. Oblíbený je např. břečťan, thuje, cypřiše, kapradí, konopí nebo bobkovišeň. Vyrábí se i v různých mixech rostlin, barevných odstínech zelené a s rozkvetlými barevnými květy.

Kdo hledá něco výjimečného, tak jistě rád sáhne po umělé mechové stěně. Díky svému vzhledu, vás mech, který vypadá jako pravý, přenese myšlenkami do tichého voňavého lesa. K další dekoraci lze kromě umělých mechových stěn využít i mechové koule a mechové bochánky.

I na Slovensku můžete zakoupit umělé zelené stěny ze slovenského eshopu s platbou v EUR.