Novinky

Výrobce umělých rostlin EuroPalms každoročně připraví řadu novinek nejen v oblasti umělých květin a stromů, ale také dekorací a květináčů. V roce 2024 se řada zaběhlých produktů rozšířila o nové zajímavé umělé rostliny. Mezi novinky patří například různé druhy umělých trav. Je to polní tráva, ale také říční tráva, nebo různé trsy trav jako samostatné rostliny, nebo pro dekorační účely.

Další skupinou novinek jsou LED rostliny. Jedná se o umělou květinu s integrovanými LED zdroji. Samotná rostlina je dekorativní, ale když se rozsvítí LED světélka, výsledek je krásný. V nabídce jsou jak různé křoví, tak i větvičky, malé stromky a květiny.

Své nové kolegy dostaly také umělé kaktusy a sukulenty. Jedná se především o různé kompozice kaktusů. Velmi krásný je například mix kaktusů v květináči.

Nové jsou i umělé řezané květiny vhodné do vázačky, nebo pro dekorační účely. Pomocí těchto samostatných umělých květin vytvoříte krásnou umělou kytici, která bude vypadat skvěle na věky.

Nové jsou také některé druhy umělých vánočních stromků. Jde o dekorativní stromky a také oblíbené kužely vhodné pro další dekorování vánočními ozdobami.