Výrobce umělých rostlin EuroPalms každoročně připraví řadu novinek nejen v oblasti umělých květin a stromů, ale také dekorací a květináčů. V roce 2014 se řada zaběhlých prodktů rozšířila o nové zajímavé umělé rostliny. Mezi novinky patří například různé druhy umělých trav. Je to polní tráva, ale také říční tráva, nebo různé trsy trav jako samostatné rostliny, nebo pro dekorační účely.

umělá trávaumělá trávaumělá tráva

Další skupinou novinek jsou LED rostliny. Jedná se o umělou květinu s integrovanými LED zdruji. Samotná rostlina je dekorativní, ale když se rozsvítí LED světélka, výsledek je krásný. V nabídce jsou jak různé křoví, tak i větvičky, malé stromky a květiny.

LED rostlinyLED rostlinyLED rostliny

Své nové kolegy dostyly také umělé kaktusy a sukulenty. Jedná se především o různé kompozice kaktusů v květináčích. Velmi krásný je například mix kaktusů na talíři.

umělé kaktusy a sukulentyumělé kaktusy a sukulentyumělé kaktusy a sukulenty

Nové jsou i umělé řezané květiny vhodné do vázočky, nebo pro dekorační účely. Pomocí teěchto samostatných umělých květin vytvoříte krásnou umělou kytici, která bude vypadat skvěle na věky.

umělé řezané květinyumělé řezané květinyumělé řezané květiny

Nové jsou také některé druhy umělých vánočních stromků. Jde o dekorativní stromky a také oblíbené kužely vhodné pro další dekoravání vánočními ozdobami.

umělých vánočních stromkůumělých vánočních stromkůumělých vánočních stromků